NAUCZANIE ALGORYTMIKI, PROGRAMOWANIA I ROBOTYKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ

Studia podyplomowe o profilu doskonalącym skierowane do nauczycieli uczących informatyki w szkole podstawowej. Po ukończeniu studiów absolwenci będą posiadali usystematyzowaną wiedzę oraz praktyczne umiejętności pozwalające na realizację nowej podstawy programowej informatyki w szkole podstawowej.

usystematyzowanie oraz pogłębienie wiedzy i umiejętności w zakresie algorytmiki, programowania w wizualnym i tekstowym języku, a także elementów programowania robotów pod kątem realizacji nowej podstawy programowej informatyki w szkole podstawowej.

Studia trwają dwa semestry. Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele

• 1 podpisana, aktualna fotografia zgodna z wymaganiami obowiązującymi przy wydawaniu dowodów    osobistych - rejestrując się w systemie Rekrutacji Online  kandydat na studia podyplomowe nie umieszcza w podaniu elektronicznej wersji zdjęcia, ponieważ na studiach podyplomowych student nie otrzymuje legitymacji. Zdjęcie w wersji drukowanej kandydat składa razem z pozostałymi dokumentami.

Warunkiem ukończenia studiów jest uczestnictwo w zajęciach, zdanie egzaminów i uzyskanie zaliczeń przewidzianych w planie studiów, a także uzyskanie pozytywnej oceny z egzaminu dyplomowego.

Studia trwają dwa semestry.

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli

ul. Garbarska 1