ROZLICZENIA PUBLICZNO–PRAWNE Z WYKORZYSTANIEM PROGRAMÓW INFORMATYCZNYCH

Rozwój praktycznych kompetencji w obrębie prowadzenia ksiąg rachunkowych z wykorzystaniem programów informatycznych.>

Rejestracja Online
  • pracownicy służb finansowo-księgowych,
  • samodzielni księgowi,
  • pracownicy biur rachunkowych,
  • zainteresowani podnoszeniem swoich praktycznych kwalifikacji, właściciele firm.
  • umiejętność wypełniania dekretacji dowodów księgowych,
  • znajomość wybranego oprogramowania finansowo-księgowego (Sage Symfonia),
  • sporządzanie raportów i zestawień księgowych.

Zakładanie i parametryzacja ustawień dla funkcjonowania oprogramowania w danej firmie.

Wypełnianie kartotek. Definiowanie rejestrów VAT. Wprowadzanie, przeglądanie, poprawianie  dokumentów, sporządzanie przelewów, raportów kasowych, wyciągów bankowych.

Sporządzanie raportów i zestawień. Generowanie sprawozdań finansowych. Współpraca z programem Płatnik. Organizacja zabezpieczenia danych. Archiwizacja danych.

Warunkiem ukończenia studiów jest uczestnictwo w zajęciach, zdanie egzaminów i uzyskanie zaliczeń przewidzianych w planie studiów, a także pozytywna obrona pracy dyplomowej.

Informacji udziela Dziekanat Wydziału w Bochni StSW  tel. 14 611 95 30